Режим работы: 

Пн - Вс 11:00-22:00

Дорогие друзья! Как и всегда мы рады видеть Вас в «Самоваре», но ВРЕМЕННО мы принимаем только гостей, ПРЕДВАРИТЕЛЬНО ЗАБРОНИРОВАВШИХ стол (минимум за 24 часа). Бронирование можете оформить на нашем сайте или отправив СМС на номер: 0918607435. Ждём Вас.

О ресторане

Мы не будем хвалить себя, просто придите и попробуйте!

Меню

Мы не будем хвалить себя, просто придите и попробуйте!

Галерея

...вкусная еда, хорошая обстановка
и вежливый персонал...

Отзывы

Fantastická kuchyňa! Príjemný personál a majiteľ, ktorý sa Vám venuje s maximálnym nasadením..., skutočne všetko super a všetko ochotne! Vrele odporúčam!!!👍

Top food! Top friendly service! Thank you people!

Vyborna chut a kvalita, ktoru len tak hocikde nenajdete. K tomu slusna a mila obsluha, ci priatelsky pristup pana majitela ... jednoducho miesto, ktore treba navstivit a ochutnat

Pridite do restauracie SAMOVAR na Zamockej ulici, naozaj skvela kuchyna, vyborny personal a najma skvele ruske vodky :) 
Neolutujete!

Dnes sme boli u vás prvý krát a určite nie posledný. Jedlo bolo perfektné, ja som si dávno tak nepochutila. Obsluha veľmi príjemná. Tešíme sa na ďalšiu návštevu u vás, musíme toho ešte veľa ochutnať. Dnes sme mali boršč, kvas, peľmene 3 druhy. Vynikajúce to bolo!

Vodka, jedlo, obsluha a prostredie veľmi spokojný. Ruskú kuchyňu mám veľmi rád a túto nám odporučil syn. Takže oslava promócie syna v tejto reštaurácii bola super. V pozadí hrala pekná ruská hudba.Už sa teším na ďalšiu návštevu tohoto výborného podniku!!!

Вы можете написать отзыв о нас или почитать другие! 

Контакты

+421 918 607 435

samovar@samovar.sk

Наш адрес

Zámocká 6873/16, 811 01 Bratislava


Мы работаем

Понедельник - Воскресеньe

11:00 - 22:00

Парковка: IPP Park-Hrad, для посетителей нашего ресторана 50% скидка